Beauty by Ave, Ave Ader

Värvistilistika-värvianalüüsid gruppidele

Tee üks mõnus kokkusaamine kas koos kolleegide, sõprade või perekonnaga ning veeda aega meelelahutuslikul, kuid samas mõtestatud ja harival viisil värvikülluses. Kindlasti on see silmiavardav kvaliteetaeg.

 

Gruppidele

  • Sõbra-, naiste-, emadepäeva värvikoolitused ning koosolemised
  • Päev sõbrannadega
  • Tüdrukuteõhtud
  • Katsikud, „Baby Shower“ 
  • Sünnipäevakingitused ja -peod 
  • Muud vahvad sündmused lähedastega, tähistamised ja mõtestatud kogunemised, kus värvistilistika-värvianalüüsi baasteadmiste tundmaõppimine värve ellu toob
 

Õpite tundma värvide olemust, erinevaid värvitüpaaže, tonaalsusi, sügavusi ning kuidas värvid teid aidata saavad, mis värvitoonid teid toetavad. Saate teadlikuks värvistilistika-värvianalüüsi põhiprintsiipidest, saate kaasa praktilisi soovitusi ning nippe, mida tasub igapäevaselt jälgida. Üldine koosolemise miljöö on kerge, lõbus, sotsiaalne ja interaktiivne.

 

Ettevõtetele ja organisatsioonidele

Mind on kutsutud motivatsioonikõnelejaks mitmetesse ettevõtetesse, et rääkida individuaalsest värvide harmooniast ja selle mõjust inimestele. Sellest on kujunenud tore töötuba.

Samuti pakun värvistilistika konsultatsioone (nt vastuvõtuteenindajate rõivaste toonide korrastus; esinejate riietuse värvitoonide konsultatsioonid jne). Hinnapakkumise ning parima lahenduse jaoks võtke palun minuga ühendust. 

Koostöö ja ettepanekud

Ave Ader

+372 5689 6079

ave@beautybyave.com

Võta minuga ühendust

Küsimustel korral või aja broneerimiseks täida allolev vorm. Rõõmsate kohtumisteni!