Beauty by Ave

Individuaalne värvistilistika-analüüs

Kas sa oled märganud, et mõnes riietuses ei tunne sa ennast mugavalt või riie jääb kapis seisma? Tule värvikonsultatsiooni ja saad teada mis värvi riietuses sa ennast mugavalt tunned ja suurepärane välja näed.

 

Värvistilistika-värvianalüüs on ainulaadne protsess, kus määran sinu nahatooni, silma- ja juuksevärvist lähtudes sulle kõigeparemini sobivad värvitoonid, mis eriti kaunistavad ja toovad välja sinu ilu kõige paremal moel.

 

Viin läbi põhjaliku värvianalüüsi kasutades teatud tehnikaid, töövahendeid ja spetsiaalset väljaõpet. Värvitoone on maailmas palju kuid vaid osa on sinu jaoks parimad, mis silma otseses mõttes särama panevad.

 

Viin läbi:

  • Personaalseid värvistilistika-värvianalüüse, konsultatsioone
  • Jätkukoolitusi (nt värvistilistika, värvide psühholoogiline mõju)
  • Riidekapi värvitransformatsioone

 

Individuaalsel seanssil:

• Saad teada oma isikliku 12-hooaja värvitüpaaži

• Saad kaasa konkreetsed nõuanded ja 200 värvikanga hulgast sulle sobivaimad värvitoonid koos individuaalsete värvikaartidega paberkandjal, unikaalselt sulle sobivaimate värvitoonidega

• Toimub põhjalik 1,5-2 tunnine värvianalüüs

Hind: 150 eurot ühele osalejale. Kui soovid tulla kellegagi koos, näiteks sõbranna, perekonnaliikme või kolleegiga, siis on hind kahepeale kokku 250 eurot. Loe rohkem SIIT.

 

Kinkekaart

Üllata oma sõpra, kolleegi või pereliiget individuaalse värvistilistika-värvianalüüsi kinkekaardiga. Kinkekaardi saad soetada SIIT.

 

Soovid tulla oma seltskonnaga värvistilistikasse?

Muuda päev või õhtu huvitavaks koosolemiseks või miks mitte showks/peoks. Koosolemise üldine miljöö on kerge, lõbus, sotsiaalne ja interaktiivne.
See on mõnus, mõtestatud ja meelelahutuslik ning silmiavardav kvaliteetaeg külluslikku värvimaailma keskel. Loe edasi SIIT.


Soovid värvianalüüsist rohkem teada või leida endale sobivad unikaalsed värvitoonid?​

Ave Ader

+372 5689 6079

ave@beautybyave.com

Võta minuga ühendust

Küsimustel korral või aja broneerimiseks täida allolev vorm. Rõõmsate kohtumisteni!